VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR – AUTOMOTIVE

mzdové ohodnocení

Příbram

Hledáte uplatnění na pozici konstruktéra a rádi vyvíjíte nové produkty? Máte zkušenosti s konstrukcí komponentů v automotive nebo ve strojírenství? Chcete uplatnit cizí jazyk ve svém zaměstnání? Hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele? Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám! Mezinárodní strojírenská firma hledá do svého kolektivu: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR – AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Konstrukce dílů v automotive
  • Provádění výpočtů a výběr materiálů
  • Vývoj a inovace produktů
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce v mezinárodních týmech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost práce v 3D programech (Catia, CAD…)
  • Praxi na obdobné pozici v automotive nebo strojírenství

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Systém odměňování
  • Bonusy a prémie
  • Firemní stravování
  • Systém vzdělávání a školení
  • Firemní akce

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: okr. Příbram

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!