STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S AJ

Neaktivní nabídka

60000 - 65000 Kč

Máš zkušenosti z oblasti strategického nákupu? Máš technický elektro-strojírenský background a chceš se dále rozvíjet v této profesi? Rád komunikuješ v Angličtině a jsi v ní už solidně pokročilý slovem i písmem? Považuješ se za dynamickou osobnost co má vyjednávací schopnosti a je patřičně asertivní? Prostě Nákup je Tvoje parketa? Chceš se podílet na směřování firmy? Pak hledáme právě Tebe! Pošli mi svoje CV a povíme si víc!

Pracovní náplň

  • Komunikace se stávajícími dodavateli
  • Aktivní navazování vztahu s novými dodavateli
  • Spolupráce s odděleními/ výroba, kvalita
  • Uzavírání nových dodavatelských smluv
  • Výjezdy na služební cesty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Pokročilá znalost AJ slovem i písmem
  • Prokazatelná praxe na pozici strategického nákupu - strojírenství nebo automotive
  • Znalost technické dokumentace, orientaci ve výrobě
  • Práce na PC - především Excel
  • Aktivní řidič - ŘP B
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Asertivita, spolupráce

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Možnost profesního růstu na atraktivních projektech
  • Dotované stravování
  • Výhodný mobilní tarif
  • Multisport karta
  • Mnoho dalších bonusů

  • Místo práce: Modřice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.