NÁKUPČÍ S AJ (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Právě hledáme vhodné kandidáty na pozici v oblasti Nákupu Disponujete zkušenostmi, alespon z oblasti logistiky/nákupu? Hovoříte anglicky a nebojíte se výzev? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis. Nadnárodní společnost právě hledá posilu do týmu na pozici NÁKUPČÍ S AJ (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vyřizování a zpracování objednávek zákazníků
  • Operativní nákup
  • Zpracovávání reklamací či speciálních požadavků zákazníka
    • Zpracování objednávek pro dodavatele
    • Komunikace se zákazníky, dodavateli a přepravci
    • Odpovědnost za přesnost dat v systém

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace v AJ)
  • Předchozí praxe v oblasti Nákupu či Logistiky ve výrobní společnosti
  • Pečlivost, stresu odolnost
  • Znalost ERP systému výhodou
  • Znalost MS Office (Word, Excel)

Co nabízíme?

  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasný Home office
  • Pracovní notebook
  • Příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Lokalitu: Kadaň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.