STAVEBNÍ TECHNIK - TECHNOLOG M/Ž (40-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máš VŠ vzdělání ve stavebnictví a k tomu pár let praxe v oboru? Hledáš práci, kde můžeš zúročit své zkušenosti? Výborně! Tebe právě hledáme! Pošli nám životopis a začni u nás pracovat jako: STAVEBNÍ TECHNIK - TECHNOLOG M/Ž (40-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Zajištění technologických úkolů v péči o budovy
  • Návrhy a zpracování inovativních projektů
  • Optimalizace technického stavu budov
  • Organizace pravidelných prohlídek
  • Plánování, reporting, kooperace s kolegy

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání ve stavebnictví
  • Praxe na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost AJ / NJ
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti s AutoCAD

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Notebook
  • Telefon
  • Kvartální/roční bonusy
  • Firemní akce
  • Příspěvek na pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Kurzy a školení
  • Zvýhodněné balíčky služeb

  • Lokalitu: okr. Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.