OBCHODNÍ MANAŽER - ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA (okolo 50 tis. + AUTO)

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

Česká rodinná firma HZZ a.s. hledá čerstvou posilu do svého obchodního týmu na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER - ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA (okolo 50 tis. + AUTO)

Pracovní náplň

  • péče o stávající klientelu (nemocnice, privátní lékaři)
  • vyhledávání nových klientů
  • vedení obchodních jednání
  • cestování v rámci regionu Morava (min. 3 dny v týdnu)
  • poskytování konzultací technického charakteru
  • prodej spotřebního materiálu a přístrojové techniky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (absolventi VŠ vítáni)
  • zkušenosti z obdobné pozice velkou výhodou
  • profesionální vystupování
  • samostatnost, komunikativnost, týmovost
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • férové a motivující finanční ohodnocení (fix + prémie)
  • 13. mzdu
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • 23 dní dovolené + 2 sick days
  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na stravování
  • výbornou kávu na pracovišti
  • nástup možný ihned, práci na HPP

  • místo výkonu práce: centrála v Brně + cesty v rámci Moravy