LOGISTIK AŽ 50.000Kč SUPER BONUSY

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máš zkušenosti v oblasti výrobní logistiky nebo plánování výroby? Chceš se posunout a získat více zkušeností, jsi inovativní a chceš vidět výsledky? Máš angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni? Pak jsi náš člověk! Ozvi se a povíme si víc!

Pracovní náplň

  • Kontrola a inventura zásob
  • Práce s logistickou dokumentací
  • Zlepšování a inovace logistických procesů/ KAIZEN
  • Práce s materiálovým tokem
  • Organizace v dodávkách do výroby
  • Práce s daty a reporty

Co požadujeme?

  • Předešlá praxe ve výrobní logistice
  • Znalost Logistických a skladových procesů
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Práce s MS Office
  • Znalost ERP systému výhodou
  • Komunikace a samostatnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování zdarma (jedno jídlo denně)
  • Příspěvek na dopravu 2,5 Kč/km na cestu do práce (max. do 35 km)
  • Nejrůznější bonusy / dovolená, Vánoce, roční bonusy
  • Životní pojištění
  • Penzijní pojištění
  • Jazykové vzdělávání
  • Flexi pas
  • Místo práce: Stříbro

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.