PROJEKTANT JUNIOR-ZAJÍMAVÉ PROJEKTY (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Vyškov

Máte alespoň krátkodobou praxi v projektování ? Chcete se v tomto oboru nadále rozvíjet a chcete pracovat na významných projektech? Pokud Vás pozice zajímá, pošlete mi Váš životopis a já Vám zavolám! Pro významnou projekční kancelář hledáme nové uchazeče na pozici: PROJEKTANT JUNIOR-ZAJÍMAVÉ PROJEKTY (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Projektování v oblasti pozemních staveb
  • Zpracování návrhů technických řešení
  • Úzká spolupráce s hlavním projektantem
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání pozemního stavitelství
  • Znalost AUTOCAD
  • Zkušenost s projektováním v BIM
  • ŘP sk B - aktivní řidič
  • Kreativitu, samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Možnost seberealizace a získání potřebné praxe
  • Práci na zajímavých projektech, ke kterým se jinde jen tak nedostanete
  • Výkonnostní prémie
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Káva, čaj na pracovišti zdarma
  • Nástup možný ihned/dle domluvy

  • Místo výkonu práce: Vyškovsko