FARMACEUTICKÝ ASISTENT/KA - BEZ VÍKENDŮ (35 - 38.000 KČ)

35000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání v oboru Farmaceutický asistent? Poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Jste komunikativní a chcete pracovat ve společnosti, která nabízí nespočet benefitů, volné víkendy a svátky? Pak hledáme právě Vás! Do stabilní, moderní společnosti hledáme posilu na pozici: FARMACEUTICKÝ ASISTENT/KA - BEZ VÍKENDŮ (35 - 38.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • odborné poradenství zákazníkům
  • vedení administrativy spojené s chodem lékárny
  • aktivní účast na různých projektech v rámci lékárny
  • výdej léků bez předpisu

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru Farmaceutický asistent podmínkou
  • příjemné vystupování
  • vstřícnost a komunikativnost
  • komunikativní angličtinu

Co nabízíme?

  • moderní zázemí stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • volné víkendy, svátky a osmihodinovou pracovní dobu
  • odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • profesní a osobní růst
  • vhodné pro absolventy

    Místo výkonu práce: Praha (dobrá dostupnost na MHD)