INŽENÝR KVALITY DO AUTOMOTIVE (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti z oddělení kvality v automotive?Domluvíte se anglickým nebo německým jazykem? Hledáte novou pracovní příležitost? Ano? Pak nám pošlete životopis! Moderní a dynamická společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: INŽENÝR KVALITY DO AUTOMOTIVE (45-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Zajištění kvality výrobků a vyhodnocování dat
  • Zpracování zjištěných nedostatků a problémů u výrobků
  • Vyřizování zákaznických požadavků
  • Účast na auditech
  • Spolupráce v týmu
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Praxi na obdobné pozici v kvalitě
  • Znalost norem kvality (např. ISO 9001, ISO TS 16949, ...)
  • AJ/NJ - komunikativní úroveň
  • Orientace ve výkresové dokumentace
  • ŘP sk. B - aktivní

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Prémie, bonusy
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na vzdělání
  • Firemní akce

  • Nástup možný: IHNED
  • Lokalita: 10 min. od Rajhradu