VÝROBNÍ TECHNIK (40-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

37000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Hledáme Výrobního technika pro naši strojírenskou společnost, který bude mít na starosti technickou přípravu výroby a optimalizaci technologických procesů. Pokud máte zkušenosti s technickou přípravou výroby, orientujete se v oblasti výrobních procesů a strojů a zvládáte řešit technické problémy, můžete být tím, koho hledáme na pozici: VÝROBNÍ TECHNIK (40-55.000 Kč) Stačí zaslat životopis na Sojkova@acjobs.cz

Pracovní náplň

  • Technickou přípravu výroby a vytváření výrobní dokumentace
  • Zlepšování a optimalizaci technologických procesů
  • Spolupráci s ostatními odděleními a řízením společnosti
  • Řešení technických problémů a zavádění nových technologií
  • Zpracování kalkulací a vytváření cenových nabídek

Co požadujeme?

  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ochota se naučit nové věci
  • Základní znalost výrobních procesů
  • Německý jazyk - středně pokročilý
  • Orientace v systému SAP

Co nabízíme?

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 13.plat
  • Bonusy
  • Stravenky
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy v pracovní době

  • Místo výkonu práce: Holýšov