KOORDINÁTOR NAKUPOVANÉHO MATERIÁLU - SUPER BENEFITY

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte již zkušenosti z výrobní společnosti z oddělení nákupu? Tahle oblast Vás baví, naplňuje a komunikace v anglickém jazyce Vám nečiní žádné problémy? Jste lační zkoumat trh a hledat nové příležitosti? Pak mi zašlete svůj životopis a staňte se obchodníkem naší společnosti.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřena za zásobování výroby požadovaným materiálem
  • Aktivní průzkum trhu a nových dodavatelů
  • Jednání se zahraničními dodavateli
  • Spolupráce s projektovým týmem, kalkulace nových komponent a jejich implementace
  • Koordinace a řízení toku materiálu napříč společností
  • Aktivní report ohledně dodavatelských subjektů
  • Aktivní podílení se na změnách v dodávaných komponentech a materiálech, jejich následná implementace

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ - technického nebo ekonomického směru
  • Praxe z výrobní společnosti v oblasti nákupu - ohromnou výhodou
  • Práce na PC - základní programy a systém SAP
  • Proaktivita, analytické myšlení, organizační schopnosti
  • Ochota učit se a zdokonalovat
  • Aj - komunikativní slovem i písmem
  • Schopnost práce pod tlakem

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 30 000 Kč
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Možnost občasné práce z domu
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu: Okr. Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.