ZKUŠENÝ VEDOUCÍ ÚDRŽBY M/Ž (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

mzdové ohodnocení

Prostějov

Máte zkušenost s údržbou strojírenských strojů a praxi na obdobné pozici? Anglický jazyk Vám nedělá žádný problém? ANO? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: ZKUŠENÝ VEDOUCÍ ÚDRŽBY M/Ž (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za údržbu a opravy strojů a zařízení výrobní linky
  • Plánování údržby a prevence poruch
  • Vedení a motivace týmu techniků údržby
  • Spolupráce s výrobním týmem při plánování a optimalizaci výrobních procesů
  • Komunikace s dodavateli - převážně v AJ

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ nejlépe technického oboru
  • Zkušenosti s údržbou a opravami v průmyslovém prostředí
  • Zkušenost s automatizací a programováním
  • Zkušenost s technickou a výkresovou dokumentací
  • AJ slovem i písmem, NJ - výhodou
  • Být týmový hráč!

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13 mzda
  • Stravenkový paušál
  • Pružná pracovní doba
  • Pestré odměny
  • Prémie a benefity
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu: Prostějovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.