ELEKTROINŽENÝR DO VÝVOJE m/ž (48-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

48000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte VŠ elektro? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis! Zavedená a stabilní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: ELEKTROINŽENÝR DO VÝVOJE m/ž (48-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce na vývoji části systému trakčního pohonu
  • Analýza požadavků
  • Návrh konceptu
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • VŠ v oboru elektro
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Znalost vývojového procesu
  • Znalosti z oblasti výkonové elektroniky
  • Zkušenost s návrhovým systémem Zuken, Eagle, Altium apod.

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené a sick days
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Penzijko, stravenky
  • Příspěvek na vzdělávání, kulturu a sport
  • Firemní akce

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Trutnovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.