LEAN PROJEKŤÁK M/Ž (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

mzdové ohodnocení

Vsetín

Hledáte nové zaměstnání a novou pracovní výzvu? Máte technické vzdělání a motivaci učit se novým věcem? Ano? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Stabilní a zavedená společnosti hledá kolegu/kolegyni na pozici: LEAN PROJEKŤÁK M/Ž (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • Implementace LEAN metodiky
  • Koordinace transferu výroby, včetně plánování a koordinace projektů
  • Sledování pokroku projektu a řešení případných problémů
  • Spolupráce s týmem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici - výhodou
  • Komunikativní AJ
  • Znalost PC
  • Být týmový hráč
  • Vhodné pro absolventy!

Co nabízíme?

  • Mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvek na stravování
  • Pestré bonusy a prémie
  • Zaučení na pozici samozřejmostí
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.