SENIOR ÚČETNÍ (55-70.000Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušená/ý účetní a složitější účetní případy máte v malíku? Účtování dle metodiky IFRS Vám není cizí? Umíte pracovat se SAPem a v Excelu jste profík? Pak hledáme právě Vás! Náš významný klient hledá posilu do svých řad na pozici: SENIOR ÚČETNÍ (55-70.000Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování DPH a DPPO
  • Příprava kontrolních hlášení
  • Příprava souhrnných hlášení
  • Řešení složitějších účetních případů - v rámci holdingu
  • Uzávěrky
  • Nastavování procesů, metodika
  • Komunikace s daňaři, auditory

Co požadujeme?

  • Min. SŠ s ekonomickým zaměřením
  • Znalost účetní a daňové problematiky/ legislativy (DPH + DPPO)
  • SAP - podmínkou!
  • Anglický jazyk (NEBO francouzský jazyk) - písemná komunikace
  • Pokročilou znalost MS Excel (kontingenční tabulky, VLOOKUP)

Co nabízíme?

  • Moderní přátelské prostředí
  • Bonusy a odměny
  • 25 dní placeného volna
  • Multisportka
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Penzijko

  • Místo výkonu práce: Praha (na metru)