MISTR VÝROBY (45-60.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte už praxi s vedením lidí ve výrobě? Komunikace v angličtině Vám nedělá problém a chcete pracovat ve stabilní firmě? Pak hledám právě Vás! Stabilní spolčnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: MISTR VÝROBY (45-60.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Vedení operátorů, zámečníků, montážníků
  • Organizace výroby, plánování směn, odměňování, docházky, školení
  • Řešení nenadálých situací
  • Reportování vedoucímu výroby
  • Úzká spolupráce napříč odděleními výroby
  • Dohlížení na realizaci výrobní zakázky dle výrobního plánu
  • Znalost lean procesů

Co požadujeme?

  • Min SOU strojírenské
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Praxe na pozici mistra, vedoucího výroby podmínkou
  • Přirozená autorita s lidským přístupem
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zkrácená pracovní doba na 7,5 hod
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny navíc
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Propracovaný adaptační systém
  • Bonusy, penzijko, zvýhodněný tarif
  • Pravidelné odměny
  • Vzdělávání
  • Dotované stravování, cafeterie

  • Lokalita práce: Plzeň
  • Nástup možný ihned