IT ANALYTIK DO BANKOVNÍHO SEKTORU (85-95.000 Kč)

Neaktivní nabídka

85000 - 95000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte praxi na pozici IT analytika? Chcete se podílet na vývoji informačního systému v oblasti bankovnictví? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis! Zavedená privátní banka hledá posilu do svého týmu na pozici: IT ANALYTIK DO BANKOVNÍHO SEKTORU (85-95.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Proveden IT analýz v souladu se strategií
  • Tvorba změnové dokumentace
  • Správa svěřeného aplikačního portfolia
  • Podpora zadavatelů
  • Konzultace v rámci řešitelského týmu
  • Spolupráce v rámci menšího týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT
  • Zkušenost z obdobné pozice min. 3 roky
  • Znalost SQL
  • Znalost nástroje Sparx Enterprise Architect
  • Orientaci v SOAP, REST, OpenApi

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené a sick days
  • Roční odměny
  • Možnost Home Office
  • Příspěvek na sport a zdraví
  • Benefitní program
  • Firemní akce

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.