SPECIALISTA BOZP/PO (od 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte praxi jak BOZP/PO specialista? Máte zkoušku z odborné způsobilosti v prevenci rizik? Hledáte novou pracovní výzvu v oblasti automotive? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Do stabilní nadnárodní společnosti hledáme novou posilu do týmu na pozici: SPECIALISTA BOZP/PO (od 50.000 Kč)

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP, ŽP, PO
  • Analýza rizik oblasti BOZP, ŽP, odpadového hospodářství
  • Organizace auditů BOZP a ŽP
  • Poradenství a konzultace v dané oblasti vedoucím pracovníkům
  • Zodpovědnost za proškolení zaměstnanců
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Praxe na obdobné pozici podmínkou
  • Znalost normy ISO 45001
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Zkoušku z Odborné způsobilosti v prevenci rizik
  • Kvalifikace jako Technik požární ochrany

Co nabízíme?

  • Prostředí mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Kafetérie
  • Vzdělávací kurzy
  • Bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na sport a kulturu

  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Hustopečsko