IT správce - M/Ž (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Olomouc

Hledáme zkušeného IT správce, který se připojí k našemu týmu a bude mít na starosti správu a údržbu naší IT infrastruktury. Pokud máte vynikající technické znalosti a zkušenosti s řízením a správou IT infrastruktury, pak je tato pozice pro vás skvělou příležitostí. Neváhejte nám zaslat svůj životopis a připojit se k našemu týmu! Nadnárodní společnost hledá novou posilu na pozici: IT správce - M/Ž (mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • správa, nákup a nastavení HW vybavení společnosti
  • správa SW
  • administrace serverů a IP zařízení
  • komunikace s externími dodavateli
  • mezinárodní přesah při účasti na projektech
  • podpora a poradenství pro kolegy a zaměstnance společnosti

Co požadujeme?

  • orientace v IT oblasti
  • zkušenosti s HW i SW
  • znalost produktů Microsoft
  • znalost Apple, Linux, Cisco
  • komunikativní angličtina
  • zkušenosti s implementací SAP velkou výhodou

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • bonusový systém
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • místo vhodné pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Olomoucko