PROCESÁK PRO TERMOPLASTY (45 - 58.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Máte zkušenosti s nastavováním procesů ve výrobě? Orientujete se v problematice plastových materiálů nebo vás tato oblast zajímá? Chcete při své práci využívat angličtinu na pravidelné bázi? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: PROCESÁK PRO TERMOPLASTY (45 - 58.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Tvorba technologické dokumentace
  • Koordinace procesů ve výrobě a míchárně
  • Nastavení technických parametrů u vstřikování plastů
  • Spolupráce při řešení a nastavení kvalitativních ukazatelů ve výrobě
  • Spolupráce na řízení projektů daných výrobků
  • Škole zaměstnanců v oblasti štíhlé výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (ideálně chemické)
  • Alespoň základní orientace v problematice materiálového inženýrství
  • Praxi na obdobné pozici - výhodou!
  • Zkušenost v automotive - výhodou!
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (denní využití)
  • Samostatnost a proaktivitu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • Sick days
  • Stravenky
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na kulturu
  • Kafeterii a další ...

  • Možnost nástupu: IHNED (nebo dohodou)
  • Místo výkonu práce: Liberec