STROJNÍ KONSTRUKTÉR DO VÝVOJE (38-48.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte technické vzdělání a zkušenosti na pozici konstruktéra? Máte zkušenosti s prací v oblasti konstrukčního zpracování v 3D? Pak využijte jedinečnou šanci ucházet se o tuto pozici a pošlete mi Váš životopis! Stabilní a uznávaná výrobní společnost hledá novou posilu na pozici: STROJNÍ KONSTRUKTÉR DO VÝVOJE(38-48.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Vývoj a návrh technických řešení podle požadavků
  • Práce na vývoji
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Zpracování příslušné dokumentace
  • Spolupráce při inovacích, při zlepšování produktů
  • Občasné návštěvy k zákazníkům

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • Znalost tvůrčí práce ve 2D/3D programech
  • AJ nebo NJ alespoň na základní úrovni
  • Znalost programu SolidWorks výhodou
  • ŘP sk. B
  • Samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Velmi zajímavou kreativní pracovní náplň
  • Možnost HO
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost se dále profesně rozvíjet
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzdu
  • Zajímavý náborový příspěvek

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.