ENGINEERING MANAGER (100-150.000 Kč + AUTO)

Neaktivní nabídka

100000 - 150000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Jste schopný manager z automotive prostředí? Máte zkušenosti s projektovým řízením a plánováním investic? Ovládáte angličtinu a chcete ji denně využívat? Pak hledáme právě Vás! Do mezinárodní společnosti hledáme zkušeného managera na pozici: ENGINEERING MANAGER (100-150.000 Kč + AUTO)

Pracovní náplň

  • Projektové a procesní řízení, plánování investic
  • Vedení týmu lidí
  • Aktualizace projektové dokumentace
  • Řízení nákladů na uvedení do provozu a rozpočtů
  • Řízení CAPEX
  • Rozhodování v rámci pracovní náplně

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Alespoň 3 roky praxe z obdobné pozice - automotive podmínkou
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • Znalosti procesního a projektového řízení, plánování investic

Co nabízíme?

  • Zázemí nadnárodní společnosti, která má silné postavení na trhu
  • Automobil i pro soukromé účely
  • 25 dní placeného volna
  • Možnost home office
  • Pružnou pracovní dobu
  • Prémie
  • Příspěvek na stravu
  • Penzijko
  • Mobil
  • Notebook
  • Možnost vzdělávacích kurzů
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Most

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.