SPECIALISTA PROCESŮ (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Baví vás výroba, zlepšování procesů, dokumentace? Hledáte pozici procesního inženýra ve výrobní společnosti s využitím angličtiny? Pošlete nám životopis na pozici: SPECIALISTA PROCESŮ (40-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Koordinace a zlepšování stávajících procesů
  • Realizace zlepšování procesů
  • Zodpovědnost za tvorbu výrobní dokumentace
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Řešení změn a návrhy efektivních procesů
  • Školení zaměstnanců

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (technického směru)
  • Zkušenosti v technické oblasti výroby (elektronika, mechanika i strojní)
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (emaily, občas i telefon)
  • Aktivní znalost MS Excel

Co nabízíme?

  • Kariérní růst
  • 25 dní dovolené
  • Bonusy po zapracování
  • Kafetérie
  • Penzijko
  • Závodní jídelnu

  • lokalitu: Chomutov