OPERÁTOR/KA NA 1SMĚNU (24.000 KČ)

Neaktivní nabídka

24000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte praxi z výroby a hledáte práci? My hledáme šikovné operátory a operátorky na 1 směnu!

Pracovní náplň

  • Práce s plechy – přenášení, manipulace, nasazování na minerální vatu
  • Jednoduchá montáž + jednoduché zámečnické práce
  • Kompletování plechů a jednotek + balení
  • Zpětná vizuální kontrola
  • Čištění svárů
  • Různé pomocné práce

Co požadujeme?

  • Min SOU
  • Orientace ve výkresové a technické dokumentaci výhodou
  • Nebát se práce s nástroji nutností
  • Manuální zručnost nutností
  • Dobrý zdravotní stav
  • Nástup od 10.4.2023

Co nabízíme?

  • Mzda od 24000 Kč dle dosavadní zkušenosti
  • Po třech měsících navýšení mzdy
  • Čisté prostředí
  • Dotované stravování (oběd, večeře za cca 22 Kč)
  • 25 dní dovolené
  • Pravidelné odměny
  • Penzijko
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Flexipassy
  • Svozový autobus z Břeclavy
  • Místo výkonu práce Hodonín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.