ŠIKULA KE STROJŮM - I ABSOLVENT - OD 33.000 KČ

Neaktivní nabídka

33000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Máš vzdělání v oblasti technické či strojárny, jsi mazák v oboru nebo absolvent, který se chce rozvíjet a růst společně s firmou? Nezalekneš se našich mašin a naopak je budeš hýčkat a to i ve třech směnách? Neváhej, zašli mi svůj životopis a pomůžu ti zařadit se do řad našich seřizovačů!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Primárně budeš dohlížet na bezproblémový chod tvých strojů
  • Zaměříš se na nastavení, seřízení a údržbu strojů, zařízení a forem
  • Postaráš se o uvolnění výroby
  • Včas odstraníš vzniklé závady
  • Vedeš příslušnou evidenci a dokumentaci

Co požadujeme?

  • SŠ/SOŠ - technické nebo strojní
  • Praxe na podobné pozici vítána
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochotu práce ve směnném provozu
  • Manuální zručnost, pečlivost, organizační a analytické schopnosti
  • Ochotu dále se učit a zdokonalovat
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • ŘP - Sk. B - aktivní řidič
  • Průkaz VZV, jeřábníka a vazače - ohromnou výhodou

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 33 000/dle zkušeností
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Směnné příplatky
  • Výkonnostní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Dotovaná strava
  • Zvýhodněný tarif
  • Pohodový kolektiv
  • Místo výkonu: Jičín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.