KONSTRUKTÉR (35-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte středoškolské vzdělání technického směru a věnujete se konstruování? Domluvíte se anglicky nebo německy? Výborně, tak to nám pošlete životopis! Prosperující společnost hledá kolegu / kolegyni na pozici KONSTRUKTÉR (35-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Konstruování nástrojů a jednoúčlových zařízení
  • Spolupráce s projektovými manažery
  • Výrobní analýza dle požadavký klienta
  • Kooperace se zákaznickým servisem při řešení nových projektů
  • Práce v SolidWorks a SAP

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost 2D/3D CAD programu
  • Znalost tvorby technických výkresů a čtení v nich
  • Znalost SAP výhodou

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Dovolená navíc
  • Možnost kariérního postupu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Možnost jazykových kurzů
  • Příspěvek na závodní stravování

  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko