ZKUŠEBNÍ TECHNIK (od 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste absolventem technického oboru nebo již máte nějaké zkušenosti a láká Vás zajímavé prostředí slévárny? Zajímá Vás testování? Víte, co znamená defektoskopie? Chcete pracovat s moderními technologiemi, něco nového se naučit a dále kariérně růst? Pak jste možná právě Vy tím, koho hledáme! Nadnárodní výrobní společnost hledá posily do svého týmu na pozici: ZKUŠEBNÍ TECHNIK (od 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Kontrola technických požadavků pro zadávání zkoušek
  • Provádění zkoušek a testů na určování technologie výroby a pracovních postupů (odběr a příprava vzorků, různé testy)
  • Zkoušení nových zařízení
  • Vyhodnocení průběhů zkoušek, vypracování protokolů o jejich výsledku
  • Spolupráce na definování systému testování

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ v technickém oboru
  • Praxe min 3 roky v technických oborech
  • Středně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Znalost práce s PC
  • Znalost defektoskopie výhodou
  • Samostatnost, komunikativnost, pečlivost, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Práce v nadnárodní stabilní společnosti
  • Mzda dle dosavadních zkušeností od 30.000 Kč
  • Důkladné adaptační školení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Čtvrtletní výrobní bonusy
  • Homeoffice po zaučení
  • Kariérní postup pro šikovné pracovníky
  • Příspěvek na stravování
  • Služební telefon a notebook
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdarma ochucené nápoje;
  • Firemní akce a dárkové balíčky
  • Multisport karta
  • Pracoviště blízko centra
  • Místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.