ZKUŠENÝ MANAŽER LOGISTIKY (105-130.000Kč +AUTO)

Neaktivní nabídka

105000 - 130000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máte za sebou praxi v automotive v logistice na vedoucí pozici? Hovoříte plynule německy? Hledáte nové zaměstnání, kde uplatníte své dosavadní zkušenosti? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici: ZKUŠENÝ MANAŽER LOGISTIKY (105.-130.000Kč +AUTO)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za celé oddělení logistiky
  • Odpovědnost za procesy, řízení, koordinace a plánování zakázek
  • Reporting
  • Optimalizace stavu zásob
  • Řízení nákupu
  • Tvorba budgetů
  • Zodpovědnost za včasné dokončení zakázek

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na vedoucí pozici v logistice v automotive
  • Německý jazyk - komunikativní úroveň - využití na denní bázi
  • MS Office

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Automobil i pro soukromé využití
  • 25 dní dovolené
  • Manažerské benefity
  • Stravenkový paušál
  • Jazykové kurzy
  • Zázemí mezinárodní firmy

  • Místo výkonu práce: Plzeňsko