ZKUŠENÝ STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ (70-90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

V oblasti strategického nákupu se cítíte doslova jako "ryba ve vodě"? Neschází Vám perfektní komunikační a vyjednávací schopnosti? Komunikace v cizím jazyce pro Vás není překážkou? Pošlete mi Váš životopis k posouzení! Pro významného klienta hledáme zkušeného uchazeče/uchazečku na pozici: STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ (70-90.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za strategii nákupu surovin
  • Zodpovědnost za zajištění skladových zásob
  • Zpracování smluv a objednávek
  • Zpracování finančních analýz
  • Analýza a monitoring trhu
  • Komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti se strategickým nákupem
  • Německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office s důrazem na MS EXCEL
  • Samostatnost, velmi dobré vyjednávací schopnosti
  • ŘP sk B

Co nabízíme?

  • Zkrácenou a flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home officů
  • 25 dnů řádné dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění/po zapracování
  • Teambuildingové akce
  • Finanční bonusy (za doporučení, za dárování krve, aj.)
  • Možnost výhodného mobilního tarifu i pro rodinu
  • Cafeterii
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem