SAP BI KONZULTANT REMOTE

mzdové ohodnocení

Česká republika

Chcete být součástí centrálního týmu a být odpovědnou podporou pro interními projekty? Domluvíte se anglicky a nedělá vám problém občasné cestování? Do našeho týmu v Brně hledáme SAP BI konzultanta. Pozice je REMOTE!

Pracovní náplň

  • Podpora druhé a třetí úrovně v oblasti BI.
  • Změny současných datových modelů a vývoj nových datových toků.
  • Změny v aktuálních dotazech/přehledech plus vytváření nových přehledů.
  • Spolupráce na interních IT projektech.
  • Postaráte se o měsíční běhy zpráv.
  • Správa stávající dokumentace a její tvorba.
  • Testování

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru ekonomie
  • Dobrá orientace v SAP BI/DW
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • SAP BW datové modelování (7.x datové toky, aDSO, Composite Provider).
  • Zkušenosti SAP BW na HANA.

Co nabízíme?

  • 6 týdnů dovolené
  • Pozice je REMOTE
  • 13. plat
  • Stravenky
  • 1.100 Kč v čistém měsíčně za volnočasové aktivity (Cafeteria)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Až 3 500 Kč za rok na veřejnou dopravu
  • Relax zóna v kanceláři
  • Kulturní a společenské akce pro zaměstnance
  • Vzdělávací kurzy, interní a externí školení

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.