FINANČNÍ ANALYTIK JUNIOR Praha-východ

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Zajímá vás finanční stránka přípravy projektů? Chcete se podílet na digitalizaci controllingových procesů? Domluvíte se anglicky se zahraniční centrálou? Pak nám zašlete svůj životopis! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici: FINANČNÍ ANALYTIK JUNIOR Praha-východ

Pracovní náplň

  • Vyhotovení finančních analýz
  • Zpracování kalkulací projektů
  • Zodpovědnost za závěrkové aktivity
  • Řízení ziskovosti projektu
  • Tvorba rozpočtu
  • Komunikace se zahraničními obchodními partnery

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Již nějaká praxe v oblasti auditu nebo controllingu výhodou
  • Analytické myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost občasné práce z domova
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Finanční bonusy
  • Multisport kartu
  • Možnost využití cizích jazyků

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha-východ