HR MANAGER výrobní společnost

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Máte zkušenosti v oblasti HR? Chcete mít příležitost věci skutečně ovlivňovat a tvořit? Nebojíte se převzít zodpovědnost a řídit celé projekty? Pokud ano, potom mám nabídku právě pro vás. Tradiční česká výrobní společnost s letitou tradicí, která se zaměřuje na výrobu pro automobilový a letecký průmysl aktuálně hledá inovativního a schopného člověka na pozici:

Pracovní náplň

  • kompletní podpora manažerům a zaměstnancům
  • zastřešení celého náborového procesu
  • zajišťování podkladů pro HR administrativní agendu
  • podílení se na optimalizaci a zavádění nových HR procesů
  • administrace dat v HR systému
  • příprava HR reportů a statistik

Co požadujeme?

  • min. 5 let praxe na obdobné pozici
  • zkušenost s náborem, HR marketingem
  • samostatnost, profesionalitu, schopnost rychle reagovat
  • výborná znalost pracovně právní legislativy
  • pokročilá znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní

Co nabízíme?

  • zajímavou a odpovědnou práci
  • atraktivní platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené + 2 dny Sick day
  • příspěvek na penzijní pojištění, stravné, na děti atd
  • osobní placené volna nad rámec zákoníku práce dle kolektivní smlouvy
  • příspěvky na služby polikliniky Můj lékař
  • možnost jazykového vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity formou cateferie

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu marton@acjobs.cz.