SEŘIZOVAČ STROJŮ (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Prostějov

Hledáme seřizovače strojů! Hledáme posily s výučním listem v technickém oboru, kteří se orientují v technické a výkresové dokumentaci. Zkušenosti v oboru jsou výhodou, absolventy zaučíme. Zašlete nám svůj profesní životopis! Výrobní společnost hledá: SEŘIZOVAČ STROJŮ (mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • práce se stroji, lisy, nástroji
  • seřizování a nastavování
  • údržba svěřeného úseku
  • evidence a dokumentace

Co požadujeme?

  • vyučení
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • orientace v technické dokumentaci a výkresech
  • ochota práce na 3 směny

Co nabízíme?

  • nástup IHNED
  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • finanční bonusy a prémie
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování (výběr z menu)
  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • místo výkonu práce: Prostějov