NÁSTROJAŘ (JUNIOR I SENIOR) + 60.000KČ NÁSTUPNÍ BONUS

Neaktivní nabídka

38000 - 44999 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Jsi manuálně zručný a pečlivý? Baví Tě opravovat a skládat součástky a stroje? Nevadí Ti práce na směny? Pokud máš zájem o pozici Nástrojaře s nástupním bonusem, tak stačí poslat životopis!

Pracovní náplň

  • příprava nástrojů do výroby
  • oprava dílců nástroje ve spolupráci s mistrem výroby
  • spolupráce s oddělením kvality
  • práce s výkresovou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Ochotu pracovat na 12ti hodinové směny
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost, pracovitost
  • praxe výhodou

Co nabízíme?

  • náborový příspěvek 60.000 Kč
  • každoroční navyšování mzdy
  • čisté a moderní pracovní prostředí
  • stabilní zaměstnání s perspektivou růstu
  • firemní stravování
  • příspěvek na dopravu až 2.500 Kč
  • další bonusy
  • lokalita: Brno-venkov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.