ŠÉF/KA MATERIÁLOVÉHO TOKU - OD 33.000 KČ+BENEFITY

Neaktivní nabídka

33000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte již praxi ze skladu/logistiky a osvojenu problematiku skladového hospodářství? Hledáme specialistu na skladovou evidenci, který nejen ostřížím zrakem zmapuje tok materiálu naší společností, ale bravurně jej zaznamená do interního systému. Jste to Vy? Pošlete mi životopis a představte se mi!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Práce primárně zaměřena na perfektní evidenci a sledování toku materiálu firmou
  • Zodpovědnost za příjem, přelévání materiálu výrobou, až k vychystání finálního produktu a expedici
  • Budete plnit funkci klíčového komunikačního prvku mezi interními odděleními i externími sklady
  • Účast na fyzickém vychystání
  • Řešení reklamací a inventarizace

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - zaměření nerozhoduje
  • Praxe z výrobní firmy z odd. logistiky či skladu
  • Práce na PC - zkušenosti s interním evidenčním systémem - nejlépe SAP a balíček MS Office
  • Flexibilita, organizační a komunikační schopnosti, pečlivost
  • Schopnost domluvit se v AJ
  • Ochota dále se učit a zdokonalovat
  • Ochota práce na 2 směny

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 33 000 Kč
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Vlastní rozvržení pracovního plánu
  • Směnné příplatky
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Benefitní program
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu: Okr. Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.