ZRUČNÝ PRACOVNÍK (OD 23 500 Kč) + BONUSY!

Neaktivní nabídka

23500 - 26000 Kč

Umíš pracovat s nářadím? Jsi ochotný pracovat na 2 směny? Jsi ochotný pomoct našim ženským s občasným přemístěním břemen? ANO? Pak hledáme právě tebe! Pošli nám svůj Životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kompletace a montáž pomocí nářadí
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Práce s velkými díly
  • Budeš pracovat s vyvrtávacími šrouby

Co požadujeme?

  • Praxe z výroby výhodou
  • Manuálně zručný, zvyklý pracovat s nářadím
  • Ochota pracovat na 2 směny (ranní/odpolední)

Co nabízíme?

  • Mzda dle šikovnosti a zručnosti min. 23 500 Kč
  • Oběd za pouhých 22 Kč!
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijko
  • Firemní akce
  • Lokalita: Hodonín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.