PROJEKTANT (okolo 50.000 Kč + AUTO)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti s projektováním v AutoCAD 2D? Nemáte strach z uzavřených prostor? Chcete najít uplatnění jako projektant pro stavební a inženýrskou činnost? Pak hledáme právě Vás! Pro ryze českou společnost hledáme posilu na pozici: PROJEKTANT (okolo 50.000 Kč + AUTO)

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • stavební + inženýrská činnost (teplárenství) - to Vás rádi doučí!
  • projektování v AutoCAD 2D
  • zajišťování stavební projektové dokumentace - podélné profily, příčné řezy
  • výjezdy po ČR (vždy na 1 den)

Co požadujeme?

  • znalost projektování v AutoCAD 2D
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • technické myšlení
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • po zkušební době finanční odměny - procenta z projektu
  • služební auto i pro soukromé účely
  • možnost home office
  • pružná pracovní doba
  • stravenky
  • mobil

  • místo výkonu práce: Brno