ZKUŠENÝ PLÁNOVAČ (42 - 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

42000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Máte zkušenost s plánováním výroby? Dokážete analyticky myslet a komunikovat anglicky? Chcete být u rozjezdu nové výrobní haly? Tak to hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis a získejte práci ve společnosti, která si své lidi hýčká. Hledá se parťák na pozici: ZKUŠENÝ PLÁNOVAČ (42 - 45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • plánování výroby a výrobních kapacit
  • příprava a kontrola a vyhodnocování výrobních plánů
  • správa materiálového hospodářství
  • spolupráce napříč odděleními
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání - ideálně technického
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • zkušenosti z kovovýroby výhodou
  • znalost AJ na komunikativní úrovni - slovem i písmem
  • analytické myšlení, flexibilitu, samostatnost

Co nabízíme?

  • rozjezd nové výrobní haly
  • individuální přístup, příjemný kolektiv
  • týden dovolené navíc
  • motivující finanční ohodnocení - možností profesního a mzdového růstu
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy a odborné vzdělávání

  • místo výkonu práce: Žatec