GLOBAL DEVELOPMENT MANAGER - CHEMISTRY (130.-160.000Kč+AUTO)

Neaktivní nabídka

130000 - 160000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte prokazatelné zkušenosti s business developmentem v chemickém průmyslu? Hovoříte plynule anglicky? Jste lídr, který bude formovat budoucnost společnosti? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici: GLOBAL DEVELOPMENT MANAGER - CHEMISTRY (130.-160.000Kč+AUTO) RELOKAČNÍ BALÍČEK

Pracovní náplň

  • vyhledávání obchodních příležitostí, obchodních partnerů
  • vyjednávání, komunikace s partnery
  • analýzy, strategický rozvoj společnosti
  • reporting, komunikace napříč společností
  • rozvoj interních aktivit
  • koncipování marketingové strategie

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • zkušenosti v chemickém průmyslu/ byznysu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni - denní komunikace
  • zkušenosti v oblasti business developmentu

Co nabízíme?

  • automobil i pro soukromé využití
  • relokační balíček
  • 25 dní placeného volna
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office
  • penzijko
  • mobil
  • notebook
  • stravné