TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

Máte strojírenské vzdělání a praxi jako technolog/či obraběč ve strojírenské výrobě? Orientujete se v technologiích obrábění a přistupujete aktivně k řešení problémů? Láká Vás práce na pozici TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Stabilní mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ (50-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba a příprava technologických postupů
  • Zajištění technologické přípravy výroby
  • Zpracování časových norem ve výrobě
  • Zajišťování technologických změn
  • Příprava technické dokumentace pro výrobu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání strojního zaměření
  • Praxi na obdobné pozici ve strojírenství
  • Dobrou znalost technologií obrábění
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny
  • Spolehlivost, technickou zdatnost

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práce na novém projektu
  • Relokační balíček, příspěvek na bydlení
  • Příspěvek na dopravu,
  • 25 dní dovolené
  • Cafeteria systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění a další
  • Lokalitu: Žatecko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.