SENIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ (55-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

Máte zkušenosti na pozici Finanční účetní? Komunikujete plynule v anglickém jazyce a zrovna se poohlížíte po změně? Tak hledáme právě Vás!!! Nadnárodní společnost právě hledá posilu do týmu na pozici: SENIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ (55-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • příprava a realizace dodavatelských plateb
  • revize kmenových dat a iniciace k jejich správnému nastavení
  • komunikace s divizí a dodavateli
  • účtování banky
  • statistické výkazy
  • zpracování DPH na měsíční bázi
  • spolupráce na měsíčních, čtvrtletních a ročních uzávěrkách

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • min. 2 roky praxe v účetnictví ve výrobním závodu
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovní (podmínkou)
  • znalost daňových zákonů
  • výborná znalost MS Office, především MS Excel, práce v systému SAP výhodou
  • analytické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, cit pro detail, dobré komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • jazykové kurzy

  • Lokalitu: Žatec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.