MISTR VÝROBY (35-42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

Hledáme leadra, který dokáže motivovat své zaměstnance! Jste to právě VY? Pošlete nám Váš životopis ještě dnes a zúčastněte se výběrového řízení na pozici MISTR VÝROBY (35-42.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení práce na výrobní lince
  • Plnění výrobních norem
  • Reporty výroby
  • Dohled nad dodržováním BOZP

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • 2 roky praxe z výrobní či automotive společnosti
  • Zkušenosti s vedením kolektivu (nastavování mezd a vedení docházek)
  • Základní znalost lean velkou výhodou

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Zaměstnanecké výhody
  • Osobní ohodnocení
  • Variabilní složka mzdy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Cafeteria systém
  • Stravenky a dotované strav

  • Lokalita: Most