IT SUPPORT JUNIOR (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Orientujete se ve světě IT a mluvíte anglicky ? Chcete pracovat v příjemném pracovním prostředí a vybudovat si kariéru? Napište nám ještě dnes a nepromarněte šanci ukázat nám svůj talent! Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici: IT SUPPORT JUNIOR (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • 1st/2nd level podpora uživatelů
  • Správa, instalace, údržba HW/SW
  • Monitoring služeb
  • Denní komunikace napříč mezinárodní společnosti
  • Správa licencí
  • Příprava dokumentací, evidencí

Co požadujeme?

  • Administrace MS Windows
  • Orientace HW/SW
  • SŠ vzdělání (IT obor výhodou)
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu a dny dovolené navíc
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání
  • Akční a přátelský pracovní tým

  • Lokalita: Klášterec nad Ohří