INŽENÝR KVALITY S AJ - ABSOLVENTI

Neaktivní nabídka

33000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Domluvíte se bez potíží anglicky? Baví Vás komunikace s dodavateli a zákazníky? A chcete se dále rozvíjet v oblasti kvality? Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici INŽENÝRA KVALITY S AJ. Pozice je vhodná i pro absolventy, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za zákaznickou kvalitu
  • Komunikace s německy mluvícími zákazníky
  • Řešení reklamací a spolupráce na nápravných opatřeních
  • Vzorkování a tvorba PPAP dokumentace
  • Příprava zákaznických auditů

Co požadujeme?

  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti z oblasti kvality z výrobní společnosti
  • Praxi z automotive průmyslu bude výhodou
  • Schopnost číst v technické dokumentaci
  • Ochotu cestovat za zákazníky (nutný ŘP. sk. B)

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu a dny dovolené navíc
  • Zajímavé finanční ohodnocení s bonusy
  • Možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání
  • Akční a přátelský pracovní tým
  • Chutné české i exotické menu v závodní jídelně

  • Lokalita: Klášterec nad Ohří