EHS SPECIALISTA (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Jste odborně způsobilý v oblasti PO i prevenci rizik, ovládáte ISO 9001, 14001 a 45001? Pokud jste zároveň i dobrým lektorem a školíte rád, pak hledáme právě Vás! Významná mezinárodní společnost, která působí ve výrobě přístrojů pro průmyslové elektroinstalace aj. přijme do svých řad EHS SPECIALISTU!

Pracovní náplň

  • Zajištění odborných činností v oblasti: BOZP, PO, Ochrana životního prostředí
  • Školení zaměstnanců - 4x měsíčně
  • Provádění pravidelných kontrol závodu
  • Komunikace s orgány státní správy, s pojišťovnami, závodními lékaři aj.
  • Vedení dokumentace
  • Evidence a vyšetřování pracovních úrazů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Odborná způsobilost v oblasti PO
  • Odborná způsobilost pro prevenci rizik
  • alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
  • AJ na středně pokročilé úrovni - důležitá je schopnost reálné komunikace
  • Znalost problematiky ochrany životního prostředí
  • Komunikační a lektorské dovednosti

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Zahraniční školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefity: příspěvek na penzijní/životní/úrazové pojištění, jazykové kurzy, bodový systém
  • Lokalita práce: Klášterec nad Ohří