JEDNODUCHÁ MONTÁŽ NA 2 SMĚNY (OD 23500 KČ)

Neaktivní nabídka

23500 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte zkušenosti z výroby? Nebojíte se pracovat s akuvrtáky? Rádi něco montujete? Do výrobní firmy v Hodoníně hledáme pracanty na jednoduchou montáž (2 směny). Pošlete mi aktuální životopis na zak@acjobs.cz a já se Vám ozvu zpět.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Montování a sestavování velkých krabic vzduchotechniky dle plánku
  • Používání různých nástrojů (vrtáky, akušroubováky, a další)
  • Jednouché zámečnické práce
  • Práce dle pokynů nadřízeného

Co požadujeme?

  • Min SOU
  • Orientace ve výkresové a technické dokumentaci výhodou
  • Znalost práce s různými nástroji
  • Manuální zručnost nutností
  • Ochota práce na 2 směny
  • Nástup ihned!

Co nabízíme?

  • Mzda od 23-25000 Kč dle dosavadní zkušenosti
  • Po třech měsících navýšení mzdy
  • Příspěvek na ubytování
  • Čisté prostředí
  • Dotované stravování (oběd, večeře za cca 22 Kč)
  • 25 dní dovolené
  • Pravidelné odměny
  • Penzijko
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Flexipassy
  • Svozový autobus z Břeclavy
  • Místo výkonu práce Hodonín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.