ZKUŠENÝ PROJEKTANT – SILNICE (40-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vystudovanou SŠ/VŠ v oblasti stavebnictví? Máte zkušenosti s projektováním silničních staveb? Baví Vás oblast dopravních staveb? Chcete být součástí velkých projektů? Máte autorizaci nebo ji chcete získat? Pak mi neváhejte poslat svůj životopis! Česká stavební společnost hledá posilu na pozici: ZKUŠENÝ PROJEKTANT – SILNICE (40-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování kompletní projektové dokumentace
  • Projektování zejména v programech AutoCAD a Civil 3D
  • Jednání s klienty, investory
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Časem i vedení projektu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Autorizace pro dopravní stavby výhodou
  • Znalost programů AutoCAD a Civil 3D, OpenRoads, RoadPAC
  • Praxi na podobné pozici

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Systém vzdělávání a rozvoje
  • Pravidelné bonusy
  • Možnost kariérního růstu
  • Lekce německého nebo anglického jazyka
  • Příspěvek na masáže na pracovišti
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Cyclist friendly office

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!