SPECIALISTA NÁKUPU (OD 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

58000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Pro nový projekt hledáme projektového nákupčího ideálně s komunikativní francouzštinou.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Pro nový projekt budete zajišťovat výběrové řízení dodavatelů a zajišťovat jejich optimalizaci
  • Vytvářet nový plán nákupu a sledovat harmonogram plnění
  • Řídit nákupní strategie důležitých komodit
  • Zefektivňovat stávající procesy a hledat lepší řešení

Co požadujeme?

  • Min SŠ technického nebo obchodního směru
  • Praktickou zkušenost s nákupem pro projekty
  • Plynulou znalost Aj a Fj
  • Komunikativnost
  • Aktivní řidič
  • MS Office na uživatelské úrovni

Co nabízíme?

  • 28 dní volna
  • Možnost kariérního růstu
  • Dotované obědy
  • Příspěvky na sport/kulturu/volný čas
  • Další bonusy a benefity
  • Místo výkonu práce Plzeňsko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.