JEDNODUCHÁ OBSLUHA STROJE (dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Prostějov

Chceš mít jednoduchou práci? Jsi ochotný pracovat na 12hodinové směny formou krátký dlouhý týden? Máš již praxi z výroby, případně jsi ochotný se vše naučit? ANO? Pak potřebujeme právě tebe! Pošli nám svůj Životopis! My se ti hned ozveme!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Jednoduchá obsluha výrobního stroje
  • Občas seřízení výrobního stroje, ale nelekej se, není to nic těžkého :)
  • Montáž a kompletace výrobků
  • Kontrola kvality výrobků
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • Praxe z výroby - výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ochota pracovat na 12hodinové směny (krátký/dlouhý týden)
  • Pečlivost, samostatnost, ochota se učit

Co nabízíme?

  • Mzda dle zkušeností
  • Kvalitní zaučení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Bonusy/Prémie
  • Místo výkonu práce: Prostějov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.