TECHNICKÝ OBCHODNÍK - AUTOMATIZACE (50.-80.000Kč+AUTO)

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte alespoň středoškolské vzdělání v oblasti elektro či strojírenství a široký technický rozhled? Jste komunikativní typ s aktivním přístupem a domluvíte se anglicky? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis! Zavedená společnost působící v oblasti automatizace hledá novou posilu do svého týmu na pozici: TECHNICKÝ OBCHODNÍK - AUTOMATIZACE (50.-80.000Kč+AUTO)

Pracovní náplň

  • péče o stávající zákazníky (z 70%)
  • technická podpora pro klíčové zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí (30%)
  • kooperace se zahraničím i obchodním týmem
  • účast na školeních či veletrzích

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání - obor Elektrotechnika či strojírenství
  • znalost automatizačních prvků
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B
  • tah na branku, prezentační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • automobil k soukromým účelům
  • 28 dní placeného volna
  • finanční prémie
  • home office
  • PC i mobilní telefon pro soukromé účely
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • jazykové kurzy

  • místo výkonu práce: Čechy